Project Description

TELEKOMUNIKACJA

Świadczymy usługi w zakresie telekomunikacji przewodowej jak i bezprzewodowej oparte o sprzęt wiodących producentów branży. Realizacja każdego zamówienia poprzedzona jest zawsze dogłębną analizą potrzeb naszych klientów, a w razie potrzeby wizytą na obiekcie. Takie podejście zapewnia minimalizację kosztów inwestycji oraz optymalizację terminu realizacji – zarówno w zakresie dostarczanego sprzętu jak i budowy infrastruktury.

W swoim zakresie zapewniamy dostawę central telefonicznych odpowiednich do wielkości obiektu oraz ilości korzystających osób. Oferujemy centrale telefoniczne zarówno analogowe jak i cyfrowe dysponujące m.in. technologią VoIP.

Każdy dostarczony sprzęt oraz wykonana usługa objęta jest serwisem gwarancyjnym lub na indywidualne życzenie naszych klientów również pogwarancyjnym. Dzięki takiej współpracy nasi partnerzy biznesowi mają zapewnioną szybką obsługę i kompleksową naprawę.

Jesteśmy w posiadaniu świadectw autoryzacyjnych i certyfikatów uprawniających do prowadzenia negocjacji handlowych. Zapewniamy kompleksową dostawę w wyznaczonym miejscu i czasie. Oferujemy sprzęt polskich producentów, takich jak DGT, Platan, Slican.

Zapewniamy bezpłatne konsultacje i profesjonalne doradztwo, które pozwolą na dobór najlepszych rozwiązań.