Project Description

SYSTEMY LASEROWE, PROJEKCYJNE

LAP jest jednym z wiodących światowych dostawców systemów podnoszących jakość i wydajność poprzez projekcję laserową, pomiary laserowe i inne procesy. Każdego roku LAP dostarcza 15 000 jednostek klientom z tak różnych branż, jak radioterapia, produkcja stali i obróbka kompozytów. Zatrudniając 300 pracowników w 8 lokalizacjach w Europie, Ameryce i Azji, firma LAP wygenerowała w 2022 r. obrót w wysokości 64,5 mln euro.

Więcej informacji:

Lap Laser – wdrożenia

Lap Laser – producent i dystrybutor

Lap Laser – przedstawiciel handlowy

BRANŻE

Dowiedz się, jakie rozwiązania oferujemy, aby sprostać specyficznym potrzebom Twojej branży

Systemy projekcji laserowej dla przemysłu lotniczego

LAP zapewnia systemy projekcji laserowej do wyrównania i pozycjonowania w skali. Laserowe obrysy zastępują fizyczne szablony i uciążliwe ręczne procedury pomiarowe dla procesów umieszczania, montażu lub wyposażenia.

Dzięki technologii laserowej i know-how firmy LAP zyskasz bezpieczeństwo i jakość swoich procesów i produktów. Zacznij korzystać z najnowocześniejszych narzędzi do projekcji, aby zapobiegać błędom i optymalizować przepustowość.

Projektory laserowe dla przemysłu prefabrykatów betonowych

LAP opracowuje skalowalne systemy projekcji laserowej do precyzyjnego umieszczania elementów na paletach i stołach, płaskich łóżkach lub pokładach do produkcji prefabrykatów betonowych.

Zwiększ wydajność produkcji prefabrykatów betonowych. Nasze systemy projekcji laserowej pomagają zaoszczędzić do 50% czasu ustawiania na stanowiskach roboczych, jednocześnie poprawiając jakość komponentów.

Projektory laserowe do produkcji, obróbki i obróbki kompozytów

Firma LAP dostarcza systemy projekcji laserowej do precyzyjnego ustawiania i pozycjonowania obiektów podczas produkcji i obróbki części wykonanych z materiałów kompozytowych.

Wykorzystanie systemów projekcji laserowej przez firmę LAP oraz dostarczany z nimi know-how przyspiesza wszelkie procedury pozycjonowania podczas produkcji i obróbki elementów kompozytowych. Krok po kroku proces jest wizualizowany bezpośrednio na powierzchni przedmiotu obrabianego. Dzięki temu zapobiegasz błędom i podnosisz jakość swoich produktów.

Systemy laserowe dla logistyki

LAP produkuje lasery pozycjonujące, które idealnie nadają się do oznaczania stref bezpieczeństwa i obszarów pozycjonowania w zastosowaniach logistycznych.

Nasze systemy laserowe zapewniają bezpieczną obsługę Twoich towarów. Zwiększ bezpieczeństwo i zaoszczędź czas i koszty w procesach magazynowania.

Laserowe systemy pomiarowe dla przemysłu stalowego

Laserowe, bezkontaktowe systemy pomiarowe firmy LAP są wiodącym rozwiązaniem do zapewniania jakości w walcowniach.

Dzięki naszym laserowym systemom pomiarowym możesz skrócić czas trzymania i zwiększyć wydajność. Nasze systemy pomiarowe znane są z optymalizacji jakości produkcji w hutnictwie od ponad 30 lat.

Skorzystaj z naszego doświadczenia w tej dziedzinie i uzyskaj maksymalne bezpieczeństwo procesu podczas bieżącej produkcji.

Systemy laserowe do produkcji opon

LAP opracowuje ruchome laserowe systemy pozycjonowania do precyzyjnej produkcji opon na maszynach do produkcji opon oraz do kontroli jakości.

Nasze laserowe systemy pozycjonowania pomagają osiągnąć optymalne właściwości jezdne opon. Z pomocą naszych systemów możesz podnieść jakość produkowanych opon i przyczynić się do niezawodności procesu podczas bieżącej produkcji.

Systemy laserowe dla energetyki wiatrowej

LAP produkuje systemy projekcji laserowej sprawdzone na całym świecie w produkcji łopat wirników wzmacnianych włóknami oraz w montażu części obudów gondoli turbin wiatrowych.

Skorzystaj z naszego doświadczenia jako wieloletniego dostawcy systemów dla branży energetyki wiatrowej. Dzięki naszym systemom projekcji laserowej zapewniamy ekonomiczną pracę turbin wiatrowych.

Lasery pozycjonujące dla przemysłu drzewnego

LAP opracowuje i dystrybuuje lasery pozycjonujące i systemy projekcji laserowej do ustawiania i pozycjonowania dla całego łańcucha procesów w przemyśle drzewnym.

Niezależnie od tego, czy chodzi o więźbę dachową, luksusowy bungalow, czy nowatorski architektoniczny projekt drewna – dzięki naszym systemom laserowym możesz mieć pewność, że Twój produkt pasuje z dokładnością do milimetra. Zwiększ jakość i wydajność oraz oszczędzaj cenny czas w procesach produkcyjnych.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zapraszamy do kontaktu.

KONTAKT